XVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Młodej Polski zaprasza do klas:

• IA z rozszerzonymi geografią, wiedzą o społeczeństwie i językiem angielskim oraz drugim językiem obcym do wyboru: francuski, niemiecki, hiszpański
  • IB dwujęzycznej z językiem francuskim, rozszerzonymi matematyką i biologią, drugi język obcy: język angielski
    (wymagana znajomość języka francuskiego na poziomie podstawowym)
  • wstępnej „O”przygotowującej do nauczania dwujęzycznego z językiem francuskim.
    Od kandydatów do klasy wstępnej nie jest wymagana znajomość języka francuskiego.
    W klasie wstępnej jest 18 godzin języka francuskiego tygodniowo.

Klasy dwujęzyczne z językiem francuskim objęte są patronatem Konsulatu Francji i Wydziału Filologii Romańskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty szkoły 17 kwietnia w godzinach 16.30-18.30.

Więcej informacji na stronie REKRUTACJA 2020 oraz w sekretariacie szkoły, tel. 12 / 637 08 97

Ulotka_oferta_LO_rewersUlotka_oferta_LO_awers