IMG_6145W środę 17 kwietnia w naszym Liceum odbył się Dzień Otwartych Drzwi. Do naszej placówki zawitało wielu uczniów wraz z rodzicami, zainteresowanych ofertą naszej Szkoły.

Kandydaci zwiedzali mury Liceum w towarzystwie naszych uczniów      i uczennic, którzy oprowadzili przyszłych kolegów po poszczególnych salach lekcyjnych. Każdy z zainteresowanych nauką w naszej szkole mógł przy okazji wziąć udział w zabawie. W każdej pracowni czekali na nich nauczyciele, którzy przygotowali liczne quizy i zabawy przedmiotowe. Uczniowie mogli między innymi zobaczyć w jaki sposób pracuje drukarka 3D, przeprowadzić reakcję chemiczną czy sprawdzić swoją wiedzę na temat Francji. Na uczestników, którzy wzięli udział w zabawach czekały słodkości i drobne upominki. Przy okazji trwania quizów przedmiotowych nasi Nauczyciele byli także otwarci na rozmowy z uczniami i ich rodzicami tak, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości kandydatów.

Po licznych uśmiechach możemy śmiało uznać Dni Otwarte za udane. Mamy nadzieję, że wszyscy przybyli miło spędzili z nami czas i wrócą do nas we wrześniu 🙂

collage5 collage4 collage3 collage2 collage1 collage