OFERTA ZAJĘĆ DODATKOWYCH ZSO NR 7 W KRAKOWIE

 

KÓŁKA PRZEDMIOTOWE termin i miejsce zajęć nauczyciel prowadzący
kółko plastyczne czwartek  15.20 s. 7 mgr Maja Wolska-Stec
j. łaciński piątek  15:20 s.23 mgr Sabina Knecht
przygotowanie do konkursu z biologii wtorek 7:10-8:55 s.11 mgr Anna Pamuła
rok zerowy AGH z matematyki czwartek 8:00 s.23 mgr Urszula Adamska
zajęcia z języka angielskiego dla zdolnych uczniów piątek 13:45 mgr Urszula Dereń
przygotowanie do konkursu z chemii środa 14:30 mgr Monika Łazarska-Grabka
przygotowanie do konkursu z języka angielskiego poniedziałek 14:30-15:20 mgr Anna Iwaniec
przygotowanie do konkursu

z języka polskiego

po uzgodnieniu indywidualnie z uczniami mgr Ewa Łażewska
przygotowanie do konkursu

z języka polskiego

po uzgodnieniu indywidualnie z uczniami mgr Elwira Sobczyk
przygotowanie do konkursu z biologii wtorek 14:30-15:15 mgr Jolanta Skoczylas
 

 

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE termin zajęć i miejsce zajęć nauczyciel prowadzący
zajęcia wyrównawcze z matematyki po uzgodnieniu indywidualnie z uczniami mgr Jolanta Wydra-Horwat
zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego piątek 13:45 mgr Urszula Dereń
zajęcia wyrównawcze z chemii po uzgodnieniu indywidualnie z uczniami mgr Monika Łazarska-Grabka
zajęcia dodatkowe dla licealistów z j. angielskiego poniedziałek 8:00-8:45

wtorek 8:00-8:45

mgr Maria Panek
zajęcia wyrównawcze z matematyki dla kl. 3 gim. poniedziałek 7:10-7:55 mgr Lesława Czarcińska
zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego poniedziałek 14:30-15:20 mgr Anna Iwaniec
zajęcia dodatkowe z j. hiszpańskiego dla LO środa 13:30-14:15 mgr. Anika Martyniak
zajęcia dodatkowe z j. francuskiego dla IA

zajęcia doraźne wg potrzeb

środa 13:30-14:30

wtorek 8:15-8:45

mgr Elżbieta Brzozowska-Trojnar
zajęcia dla kl .II LO z fizyki poniedziałek 8:45-9:40 mgr Marek Turaj
zajęcia wyrównawcze z j. francuskiego wtorek 7:30-8:00

wtorek 13:45-14:20

mgr Grażyna Curyło
 

 

ZAJĘCIA DLA MATURZYSTÓW termin zajęć i miejsce zajęć nauczyciel prowadzący
zajęcia dodatkowe dla maturzystów z języka polskiego środa 8.00-8:45  (po uzgodnieniu z uczniami) mgr Agnieszka Krzan
zajęcia dodatkowe dla maturzystów z biologii poniedziałek 8.00-8:45  s.11 mgr Anna Pamuła
zajęcia dodatkowe dla maturzystów z matematyki czwartek 8:55 s.23 mgr Urszula Adamska
zajęcia dodatkowe dla maturzystów z historii poniedziałek 8:00-8:45

piątek 8:55-9:40

mgr Katarzyna Jokeš
zajęcia dodatkowe z historii dwujęzycznej dla maturzystów piątek  7:10-7:45 mgr Katarzyna Jokeš
zajęcia dodatkowe dla maturzystów z języka angielskiego czwartek 12:45-13:30 mgr Maria Panek
zajęcia dodatkowe dla maturzystów z języka polskiego środa 8:00-8:45 mgr Elwira Sobczyk
zajęcia dodatkowe dla maturzystów klas dwujęzycznych z geografii poniedziałek 7:10-7:55 mgr Helena Wozowicz