DODATKOWE KONSULTACJE UCZNIÓW Z NAUCZYCIELAMI

W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 7 W KRAKOWIE

W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

KONSULTACJE Z MATURZYSTAMI

 

zakres konsultacji termin miejsce nauczyciel
Biologia poniedziałek
godz. 15.30
sala 11 Jolanta Skoczylas
Geografia – powtórki, arkusze maturalne ustalony indywidualnie sala 20 Barbara Żwirek
Historia – rozszerzenie piątek
godz. 13.45
sala 13 Katarzyna  Jokeš
Historia – powtórzenie wiadomości, zadania maturalne czwartek
godz. 7.10
sala 13 Katarzyna Jokeš
Historia – powtórzenie materiału i arkusze maturalne poniedziałek
godz. 14.30
sala 22 Jolanta Rey
Język francuski czwartek
godz.  9.50
sala 13 Elżbieta Brzozowska-Trojnar
Język francuski wtorek
godz. 8.55
biblioteka francuska Mariusz Krysa
Język angielski poniedziałek
godz. 15.25
sala 9 Jolanta Panek
Język polski – matura ustna środa
godz. 14.30
sala 16 Ewa Łażewska
Język polski – lektury czwartek
godz. 13.45
sala 8 Katarzyna Bomba
Powtórki z matematyki środa
godz. 15.25
sala 23 Danuta Kiełb
Rok Zerowy AGH – matematyka czwartek
godz. 9.50
sala 13 Urszula Adamska
KONSULTACJE DOT.

PRZYGOTOWANIA

DO KONKURSÓW

I OLIMPIAD

 zakres konsultacji termin miejsce nauczyciel
Małopolski Konkurs
Języka Polskiego dla Gimnazjalistów
ustalony indywidualnie sala 8  

Katarzyna Bomba

 

Małopolski Konkurs
Języka Polskiego dla Gimnazjalistów
ustalony indywidualnie sala  21 Elwira Sobczyk
Małopolski Konkurs Historyczny wtorek
godz. 7.10
sala 13 Katarzyna  Jokeš
Małopolski Konkurs Matematyczny dla Gimnazjalistów czwartek
godz. 7.10
sala 24 Lesława Czarcińska
Małopolski Konkurs  Geograficzny ustalony indywidualnie sala   20 Barbara Żwirek
Konkurs Biologiczny dla Gimnazjum poniedziałek
godz. 14.30
sala 11 Anna Pamuła
Małopolski Konkurs
z Fizyki
wtorek
godz. 14.30
sala 19 Marek Turaj
Małopolski Konkurs
Języka Niemieckiego
ustalony indywidualnie sala 6 Celina Sopata
Małopolski Konkurs
Języka Angielskiego dla Gimnazjum
piątek
godz. 14.35
sala 10 Urszula Dereń
Małopolski Konkurs
Języka Angielskiego dla SP
środa
godz. 7.30
sala 18 Joanna Wojciechowska-Hartopp
Małopolski Konkurs Humanistyczny dla SP środa
godz. 15.20
sala 6 Agnieszka Krzan
Olimpiada Literatury
i Języka Polskiego
ustalony indywidualnie sala 16 Ewa Łażewska
Olimpiada Języka Francuskiego dla LO ustalony indywidualnie sala 13 Elżbieta Brzozowska-Trojnar
Olimpiada Języka Francuskiego środa
godz. 15.20
sala 12 Ewa Konsek
Olimpiada Języka Angielskiego wtorek
godz.14.35
sala 9 Jolanta Panek
Konkurs  tematyczny
z  języka hiszpańskiego
ustalony indywidualnie sala   18 Anika Martyniak
KONSULTACJE DOT. UZUPEŁNIENIA ZALEGŁOŚCI
W NAUCE
 zakres konsultacji termin miejsce nauczyciel
Poprawa sprawdzianów
z historii
środa
godz. 7.10
sala 22 Jolanta Rey
Konsultacje indywidualne
z historii
ustalony indywidualnie sala 13 Katarzyna Jokeš
Poprawa sprawdzianów
z j. angielskiego
wtorek
godz. 14.30
sala 17 Anna Iwaniec
Konsultacje z języka angielskiego dla uczniów klasy 3c/gr.2 piątek
godz. 7.10
sala 10 Urszula Dereń
Konsultacje z języka angielskiego dla uczniów klasy 3c czwartek
godz. 13.45
sala  3 Edyta  Stefańska
Konsultacje z edukacji dla bezpieczeństwa środa
godz. 8.00
biblioteka
francuska
Barbara Durmała
Konsultacje indywidualne  – matematyka poniedziałek
godz. 15.20
sala 24 Joanna Kardyś
Poprawa sprawdzianów
z matematyki
piątek
godz. 14.35
sala 7 Danuta Kiełb
Konsultacje – uzupełnianie zaległości w nauce środa
godz. 13.45
sala  19 Marek Turaj
Poprawa sprawdzianów czwartek
godz. 8.50
sala 6 Bartosz Fuchs
Konsultacje i poprawa sprawdzianów czwartek
godz. 8.45
sala 21 Elwira Sobczyk
KONSULTACJE DOT. ROZWIJANIA
PASJI
I TALENTÓW
zakres konsultacji termin miejsce nauczyciel
Konsultacje artystyczne środa
godz. 15.20
sala 7 Maja Wolska-Stec
Zajęcia plastyczne dla uczniów SP i Gimnazjum wtorek
godz. 14.35-16.05
sala 8 Olga Odziemczyk
Kółko historyczne wtorek
godz. 7.10
sala 13 Katarzyna Jokeš
Kółko informatyczne poniedziałek
godz. 15.25
sala 19a Dariusz Sarzyński
Kółko sportowe – klub siatkówki czwartek
godz. 15.30
sala gimnastyczna Małgorzata Felis
Kółko sportowe – siatkówka wtorek
godz. 16.10
sala gimnastyczna Leszek Batko