DYŻURY NAUCZYCIELI DLA RODZICÓW UCZNIÓW

w roku szkolnym 2019/20

NAUCZYCIEL TERMIN MIEJSCE
Urszula Adamska poniedziałek  8.55 – 9.40
pokój nauczycielski
Maciej Bajorek wtorek  8.55 – 9.40
pokój nauczycielski
Leszek Batko poniedziałek  8.55 – 9.40 pokój nauczycielski nauczycieli WF
Katarzyna Bomba wtorek  9.50 – 10.35
sala 10
Elżbieta  Brzozowska-Trojnar poniedziałek  9.50 – 10.35 pokój nauczycielski
Magdalena Czyż
wtorek  11.40 – 12.25
pokój nauczycielski
Barbara Durmała środa  8.55 – 9.40
pokój nauczycielski
Piotr Feczko kontakt przez DE
Anna Foltman wtorek  11.40 – 12.25 pokój nauczycielski
Ewa Dybowicz poniedziałek  14.00 – 16.00
środa  8.00 – 11.00
gabinet pedagoga
Małgorzata Felis czwartek  9.50 – 10.35  pokój nauczycielski nauczycieli WF
Anna Gibska
środa  11.40 – 12.25
pokój nauczycielski
Tadeusz Hawliczek wtorek  9.50 – 10.35 zaplecze sali 19
Anna Iwaniec wtorek  10.45 – 11.30
pokój nauczycielski/sala 17
Katarzyna Jokeš czwartek  11.40 – 12.25
pokój nauczycielski
Danuta Kiełb poniedziałek  9.50 – 10.35 pokój nauczycielski
Dominika Klimas środa  8.00 – 8.45 pokój nauczycielski
Mariusz Krysa poniedziałek  11.40 – 12.25
zaplecze sali 11
Agnieszka Krzan środa  10.45 – 11.30 pokój nauczycielski
Ewa Łażewska poniedziałek  10.45 – 11.30 pokój nauczycielski
Anika Martyniak piątek  10.45 – 11.30
pokój nauczycielski
Anna Pamuła poniedziałek  15.30 – 16.15 sala 11
Maria Jolanta Panek wtorek  11.40 – 12.25
pokój nauczycielski
Justyna Pychowska-Sroka środa  8.00 – 8.45
pokój nauczycielski
Jolanta Rey poniedziałek  10.45 – 11.30 pokój nauczycielski
Dariusz Sarzyński poniedziałek  15.20 – 16.10 sala 19a
Daria Siemiatowska środa  8.55 – 9.40 pokój nauczycielski
Jolanta Skoczylas piątek  8.55 – 9.40
biblioteka francuska
Elwira Sobczyk czwartek  8.55 – 9.40
pokój nauczycielski
Celina Sopata poniedziałek  9.50 – 10.35 pokój nauczycielski
Edyta Stefańska piątek  9.50 – 10.35
pokój nauczycielski nauczycieli WF
Anna Szwajkosz piątek  10.45 – 11.30 pokój nauczycielski
Marek Turaj czwartek  12.45 – 13.30 zaplecze sali 19
Joanna Wojciechowska-Hartopp czwartek  10.45 – 11.30
pokój nauczycielski
Maja Wolska-Stec wtorek  10.15 – 10.45 pokój nauczycielski
Barbara Żwirek środa  9.50 – 10.35
pokój nauczycielski