Głos zwierzaków: Gwiazdka dla nas!
Ze względu na przesunięcie terminu ferii zimowych, postanowiliśmy przedłużyć akcję ‘’Głos zwierzaków”. Akcja będzie trwać do końca lutego, aby udało nam się zebrać możliwie jak najwięcej artykułów, które zostaną przekazane do schroniska.

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy już zdążyli wesprzeć naszą akcję a także zapraszam tych, którzy jeszcze nie zdążyli tego zrobić.
Miejsce zbiórki artykułów w sali nr 3 po uprzednim uzgodnieniu terminu przyniesienia z sekretariatem szkoły.

Głos zwierzaków: Gwiazdka dla nas!

Drogie Koleżanki i Koledzy!

Gwiazdka to czas, w którym oprócz prezentów, szczególnie dzielimy się radością, ciepłem, miłością.

By zwieńczyć cały rok, niejednokrotnie mamy potrzebę spełnić dobry uczynek. Nadstawiamy więc uszu, by usłyszeć kto potrzebuje pomocy. Lecz nie czekajmy w takim wypadku aż zwierzęta przemówią do nas w Wigilię o północy. Usłyszmy głos zwierzaków już teraz i pamiętajmy także o nich!

Z inicjatywy klasy IIAG otwieramy akcję: Głos zwierzaków!

Do końca lutego zbieramy artykuły takie jak koce, karma, ręczniki, drobne zabawki, puszki z jedzeniem.
Każdy chętny do wzięcia udziału w akcji proszony jest o wcześniejszy kontakt z sekretariatem szkoły w celu ustalenia terminu dostarczenia produktów.

Z góry dziękujemy!
Klasa II AG z Wychowawcą