Odbiór świadectw dojrzałości

Dyrekcja XVII LO zaprasza maturzystów do odbioru świadectw dojrzałości  w dniu 4 lipca 2019 r. (czwartek), godz. 12.00. Czekamy na Was!

27 czerwca , 2019|

Egzaminy poprawkowe

Dyrekcja XVII LO informuje o terminach egzaminów poprawkowych: z matematyki - 28 sierpnia 2019 r. (środa), godz. 10.00; z języka francuskiego - 29 sierpnia 2019 r. (czwartek), godz. 10.00; z języka niemieckiego - 29 sierpnia 2019 r. (czwartek), godz. 10.00.

27 czerwca , 2019|

Dzień Otwartych Drzwi na Złotym Rogu

Jeszcze się wahasz? Zastanawiasz się nad przyszłością? Wybór liceum to bardzo ważna sprawa. Przyjdź do nas, na Złoty Róg 30, w piątek 7 czerwca w godzinach 16.00 - 18.00. Porozmawiasz z uczniami, absolwentami i nauczycielami naszej szkoły. Odpowiemy na wszystkie pytania, pokażemy szkołę. Zapraszamy serdecznie Uczniów, Rodziców i wszystkie zainteresowane osoby!

4 czerwca , 2019|

Wietrzenie szafy!

Zbiórka rzeczy zbędnych w DOBRYM stanie! Jesli masz ubrania, zabawki, ceramikę, książki w dobrym stanie, a już ich nie potrzebujesz, podziel się! Przynieś do szkoły do dnia 31 maja, do sali 13a. Wszystkie zebrane rzeczy zostaną przekazane do Sklepu Charytatywnego, ul. Wielopole 18a/2 w Krakowie. Nie czekaj, przynieś! Pomóż potrzebującym!

24 maja , 2019|

Projekt „Szkolna Krytyka Sztuki”

Licealny przedmiot: wiedza o kulturze ma dać młodemu człowiekowi narzędzia do odbioru i świadomego przeżywania kultury, której jednym z elementów jest sztuka. Nasz miniprojekt pn. ,,Szkolna Krytyka Sztuki" polega na tym, że cztery klasy pierwsze XVII LO zetknęły się z obrazami czterech malarzy z różnych epok, różnych krajów i różnych szkół: E. Dagasem, E. Munchem, V. Kandinskim i M. Kołpanowiczem. Spotkania ze sztuką tych artystów zaowocowały [...]

2 kwietnia , 2019|

Dzień Otwartych Drzwi na Złotym Rogu

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów klas trzecich gimnazjum oraz klas ósmych szkół podstawowych wraz z Rodzicami na Dzień Otwartych Drzwi naszej szkoły! Odwiedźcie nas w dniu 12 kwietnia 2019r. (piątek) w godzinach 16.30 - 19.00. Będzie możliwość porozmawiania z nauczycielami i uczniami naszej szkoły, zobaczenia sal lekcyjnych, pracowni przedmiotowych, sali gimnastycznej, wyposażenia szkoły. Przyjdź, zobacz, zapytaj - chętnie odpowiemy na wszystkie pytania! Zapraszamy!

2 kwietnia , 2019|