Egzaminy poprawkowe

Dyrekcja XVII LO informuje, że egzaminy poprawkowe dla uczniów klas pierwszych i drugich liceum odbędą się w następujących terminach: język polski - 30 sierpnia 2018r. o godz. 9.00, język francuski - 30 sierpnia 2018r. o godz. 9.00, matematyka - 29 sierpnia 2018r. o godz. 12.00.

10 lipca , 2018|

Świadectwa dojrzałości

Serdecznie zapraszamy Maturzystów po odbiór świadectwa dojrzałości we wtorek 3 lipca 2018r. Wychowawczynie klas IIIA i IIIB będą na Was czekać w Waszych salach o godz. 10.00. Absolwenci klasy dwujęzycznej IIIA, którzy spełnili warunki otrzymania zaświadczenia z Ambasady Francji, otrzymają je wraz ze świadectwami dojrzałości. Czekamy na Was! Oczywiście świadectwa i zaświadczenia będzie można odebrać w terminie późniejszym w Sekretariacie Szkoły.

29 czerwca , 2018|

Ważna informacja

Uwaga, osoby zainteresowane nauką w klasach pierwszych dwujęzycznych naszego Liceum! Prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z Sekretariatem Szkoły (tel. 12 6370897) w godzinach 8.00 - 15.00.

26 maja , 2018|

Dzień Otwartych Drzwi – zapraszamy!

Zapraszamy na Dzień Otwartych Drzwi naszej szkoły - 21 kwietnia, w sobotę. W godzinach 10.00 - 13.00 czekać na gości będą: Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie szkoły. Będzie to świetna okazja do spaceru po szkole, zobaczenia pracowni przedmiotowych, okazja do rozmowy z uczącymi, rozmowy z uczniami. Przyjdź, zobacz, zapraszamy serdecznie!

20 kwietnia , 2018|

Dodatkowe zajęcia dla maturzystów

W najbliższych dniach: 18, 19 i 20 kwietnia będą miały miejsce egzaminy gimnazjalne w naszym Zespole Szkół Ogólnokształcących. W tym czasie uczniowie klas licealnych nie mają lekcji, ale - jak co roku - zapraszamy uczniów klas maturalnych na dodatkowe zajęcia z kilku przedmiotów! Zwykle motywacja do nauki wzrasta ogromnie na dwa tygodnie przed maturą, mamy więc nadzieję, że przybędziecie tłumnie i wykorzystacie każdą minutę dodatkowych zajęć. [...]

16 kwietnia , 2018|

Sesja Młodopolska – zaproszenie

Jak co roku zapraszamy uczniów naszego liceum do udziału w organizowanej w dniach od 4-6 kwietnia Sesji Młodopolskiej.  W programie: - Konkurs recytatorski „Młoda Polska w poezji” (ogólnoszkolny) - 4.04. - Spotkanie w Jamie Michalika  (klasy pierwsze p. r.) - 5.04. - Lekcja w Muzeum Mehoffera (klasy drugie) - 6.04.  Już dziś zapraszamy do udziału!

26 marca , 2018|