IMG_1231Jak co roku, nasza szkoła brała udział w wyjątkowym wydarzeniu: „Międzynarodowych Targach Książki”. Targi miały miejsce w dniach 25 – 28 października 2018r. w Krakowie. Dzięki stałej współpracy z Instytutem Francuskim, moglismy wspólnie promować język Moliera i Kartezjusza.

 

 

 

 

 

 

IMG_1228Uczniowie naszej szkoły witali odwiedzających targi gości przy stoisku Instytutu Francuskiego i księgarni Edukator. Razem zachęcali do lektury książek francuskich pisarzy, najlepiej w oryginale 🙂 Rzeczą wiadomą jest, iż pomaga w tym doskonałe opanowanie języka francuskiego, a gdzież najlepiej  się go nauczyć? Oczywiście – w naszej szkole! Były cukierki, były złote rogi i uśmiechy naszych uczniów.

 

 

Podziękowania dla nauczycieli i uczniów, którzy wzięli udział w tym ciekawym wydarzeniu!