Marzec to miesiąc, w którym nasi uczniowie z przyjemnością promują Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7.

W piątek 2 marca, podczas 11 Edycji Dni Orientacji Zawodowej w ZSO 1, zorganizowali warsztaty z języków: angielskiego, hiszpańskiego oraz niemieckiego, w których  z przyjemnością brali udział uczniowie z innych szkół.

Poznając ofertę naszej szkoły, młodzież mogła spróbować swoich sił w grach i łamańcach językowych, rebusach oraz quizach muzycznych. Dwoje naszych reprezentantów z klas I LO, Nicole Świderski i Sebastian Niziołek, zaśpiewało piosenkę w języku angielskim przy akompaniamencie gitary.

IMG_20180302_105213_resized_20180309_054237040

Zobacz kilka innych zdjęć z tego wydarzenia!

8 marca, po raz kolejny będziemy mieli okazję zaprezentowania naszej oferty edukacyjnej, tym razem na Targach Edukacyjnych dla Gimnazjów z Gminy Zabierzów.