Nasz projekt „Unis en Europe”, realizowany w ramach projektu Erasmus+ dobiega końca. Przez dwa lata w sześciu szkołach: Tilemannschule w Limburgu (Niemcy), IES Martin i Soler w Walencji (Hiszpania), Colaiste Cholim w Tullamore (Irlandia), ITES Don Luigi Sturzo w Bagherii (Włochy), Agrupamento de Escolas Miguel Torga w Monte Abraao (Portugalia) i u nas (ZSO7 w Krakowie) wiele się działo. Uczniowie wykonali masę prezentacji, filmików, wystaw, przygotowali wydarzenia artystyczne i kulturalne. Odbyły się cztery spotkania międzynarodowe. Mimo, że z powodu pandemii nie udało się zrealizować dwóch ostatnich spotkań, projekt zyskał uznanie jego uczestników. Zapraszamy do zapoznania się z refleksjami uczestników ostatniego spotkania online.

menti1 menti2 menti3 menti4 menti5