Wycieczka393711119_1647004442452939_5067582617189475743_n integracyjna klas pierwszych

Baza Lubogoszcz – to tu uczniowie klasy IA i ID udali się wraz z wychowawczyniami na trzydniową wycieczkę integracyjną.

Celem naszej wyprawy w rejon Beskidu Wyspowego było przemierzenie okolicznych szlaków turystycznych, bliższe poznanie się, nawiązanie nowych relacji, nauczenie się współdziałania w grupie. Naszej integracji sprzyjały zabawy zespołowe, gry terenowe na orientację, wspólne przygotowania układów tanecznych i spacery szlakami przyrodniczymi. Niespodzianką była możliwość zjazdu na tyrolce, z której skorzystali chętni uczniowie. Mieliśmy także możliwość spędzania czasu w mniejszych grupach. Wtedy graliśmy w planszówki i dużo rozmawialiśmy. Ostatni wieczór upłynął nam nastrojowo przy kominku, przy dźwiękach gitary, na której grała jedna z naszych koleżanek – Ula.

Panie wychowawczynie dbały o to, by atmosfera była miła i każdy czuł się dobrze. Wycieczka była bardzo udana. Zbudowaliśmy dobre relacje, ustaliliśmy nasze klasowe zasady. Wróciliśmy z miłymi wspomnieniami i dlatego na taką wycieczkę chcielibyśmy pojechać jeszcze raz.

Milena i Damian, uczniowie klasy IA i ID

collage     collage1