Z okazji zbliżających się Mikołajek organizujemy zbiórkę zabawek na rzecz Małopolskiego  Hospicjum  dla  Dzieci w Krakowie. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji i spełniania marzeń małych pacjentów hospicjum.

Co można przynieść?

  • Nowe zabawki,
  • książeczki,
  • środki pielęgnacyjne dla dzieci,
  • żywność dla małych dzieci.

Dokąd?

W holu szkoły jest wystawiony kosz na prezenty.

Potrzebujesz więcej informacji?

W szkole zwróć się do Nataszy Bułki z klasy 2a gimnazjum, pani Sabiny Knecht lub pani Aniki Martyniak. Ze strony hospicjum informacji udzieli pani Monika Kornecka (telefon i mail na plakacie).

Każdy GEST ma OGROMNĄ MOC, a POŁĄCZONE SIŁY to już prawdziwa POTĘGA! 🙂
Wystarczy szepnąć słówko o NASZEJ ZBIÓRCE – w pracy, w szkole, wśród sąsiadów… Paczka chusteczek nawilżanych, czy pieluch, zabawka, książeczka, kilka słoiczków z daniem albo deserkiem owocowym dla niemowlaka, krem na odparzenia czy płyn do kąpieli dla małych dzieci… – zakup choćby jednej z tych rzeczy nie jest ogromnym wydatkiem… A WSPÓLNIE możemy skonstruować WIELKĄ PACZKĘ i wraz z nią podarować OGROM RADOŚCI!
🙂 TO NAPRAWDĘ BARDZO DUŻA POMOC! To co MIKOŁAJE? DO DZIEŁA! 🙂 🙂

z fanpage MHD

Idą Święta! Nieśmy radość tym, którzy tego oczekują!

Koniecznie rzuć okiem na:

image1-724x1024